Projekt LIFE to autorski program rozwojowy, którego celem jest wsparcie rozwoju osobistego. Program obejmuje pracę głównie nad wzrostem jakości życia, uwolnieniem wewnętrznego potencjału, wzmocnieniem poczucia własnej wartości oraz odnalezieniem szczęścia w życiu.

Dzięki skutecznym narzędziom metody Tippinga, które wykorzystuję w swojej pracy możesz uwolnić się od przeszłości, wzorców i przekonań, które powodują blokady i utrudniają życie. Zazwyczaj doświadczając niepowodzeń stawiamy się w roli ofiary. Metoda Tippinga zwana również Radykalnym Wybaczaniem pozwala dostrzec, że to co się dzieje, wydarza się nie nam lecz dla nas, dając nam szansę na własny rozwój.

Dzięki metodzie Happiness Life Coaching pomogę zdefiniować Ci czym dla Ciebie jest szczęście. Krok po kroku ściągając nakładane na siebie przez lata warstwy ograniczeń, przekonań, pragnień i oczekiwań dojdziesz do tego, co daje Ci prawdziwą radość w życiu, a także poznasz co hamuje Cię przed byciem szczęśliwym.

Dzięki narzędziom coachingowym i podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach będę Cię wspierać w procesie uwalniania tkwiącego w Tobie potencjału, wyznaczania celów i osiągania ich.

Jeśli chcesz żyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej to zapisz się na sesje indywidualne i warsztaty.

Informacja o warsztatach znajduje się tutaj: www.lifeandart.eu/projektlife/warsztaty/

W ramach Projektu Life nie jest możliwe odbycie psychoterapii. Projekt Life oparty jest głównie na narzędziach coachingowych.


dr Barbara Borowicz – trener rozwoju osobistego, muzyk, doktor sztuki muzycznej. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, co rozpoczęło jej dynamiczny rozwój w sferze zdrowia psychicznego i technik relaksacyjnych. Jest certyfikowanym trenerem Metody Tippinga (zwanej w Polsce Radykalnym Wybaczaniem). Ukończyła kurs Happiness Life Coach. Jest w trakcie Podejścia Skoncentrowanego na rozwiązaniach TSR w poznańskiej szkole Centrum PSR. Ponadto jest współtwórczynią projektu Trening Muzyka, przeznaczonego do pracy z muzykami, którego ideą jest osiągnięcie celu ścieżki kariery zawodowej i redukcji stresu scenicznego. Od 2018 roku Barbara Borowicz jest Prezesem Fundacji Life and Art.