9 PAŹDZIERNIK 2019, Kraków

KIM JESTEM? CO CHCĘ OSIĄGNĄĆ?

Każdy z nas ma cele do których dąży w życiu. Czasem są bardziej świadome, a czasem mniej. Każdy dzień stwarza nam nowe możliwości do ich wyznaczania. Jak często zastanawiasz się nad swoimi celami? Jak często dążysz do ich realizacji? A może wydają Ci się nierealne?

Podczas warsztatów zatrzymamy się na chwile, by przyjrzeć się twoim wartościom. To właśnie one pozwalają stwierdzić czego pragniemy i co motywuje nas do działania. Często angażujemy się w różne sytuacje, bo wydaje nam się, że tak się powinno a nie dlatego, że tak chcemy. Wynika to ze schematów, wzorców i przekonań które nabywamy w procesie wychowania. Jeśli poznamy wartości, to możemy skoncentrować się na tym co naprawdę dla nas ważne. Podczas warsztatów będzie okazja do wglądu w siebie oraz ujrzenia swoich mocnych i słabych stron.

Co zyskasz?

– odkryjesz co jest ważnego dla Ciebie w Twoim życiu,
– ustalisz swoje priorytety,
– wyznaczysz cele,
– uświadomisz sobie swoje mocne i słabe strony,

Jak będziemy pracować?

Na warsztatach będą wykorzystane narzędzia z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i Metody Points of You.

Czas trwania: 3 godziny (10:00 – 13:00)

Miejsce: Holistyczne Centrum Zdrowia i Relaksu – Ciało i Dusza, Ptasia 20, Kraków

Warsztaty są bezpłatne. Wymagane jest zgłoszenie chęci udziału pisząc e-mail na adres: fundacjalifeandart@gmail.com

Kto prowadzi:

Barbara Borowicz – certyfikowana trenerka metody Tippinga, coach, Music Performance Coach, praktyk TSR i Points of You, doktor sztuki muzycznej. Ukończyła certyfikowany Kurs Trenerski metody Tippinga (zwanej Radykalnym Wybaczaniem) autoryzowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc., kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Happiness Life Coach, Points of You. Barbara Borowicz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a od 2018 roku jest Prezeską Fundacji Life and Art

 Wydarzenie odbywa się w ramach kampanii społecznej DNI UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH 2019


7 WRZEŚNIA 2019, Kraków

 

KOBIETO, POPATRZ NA MĘŻCZYZNĘ

Warsztat dla kobiet, które mają dosyć czekania na “prawdziwych mężczyzn” i “rycerzy na białym koniu”. Są gotowe szczerze popatrzeć na siebie i mężczyzn aby zrobić krok do przodu, do miłości. Spotkanie skierowany do wszystkich kobiet w każdym wieku. Niezależnie od tego czy jesteś singielką, partnerką czy mężatką twoje spojrzenie na sytuację jest ważne. Podczas pracy będzie nam przyświecać podejście, w którym problem może być przeszkodą albo wyzwaniem, wszystko zależy od Ciebie i od tego jak patrzysz na świat. Popłyniemy z męską energią nietuzinkowo. W trochę inny sposób odpowiemy sobie na pytania z serii “Czy prawdziwi mężczyźni to gatunek wymierający a może to my żyjemy niespełnionym snem własnych fantazji?”.

W warsztatowej pracy poprowadzi nas duch Aloha (hawajska filozofia Huny), wgląd przez karty Points of You, Nowe ustawienia wg metody Berta Hellingera. Nie zabraknie też tańca, ruchu i medytacji, a w całym procesie wspierać będą Barbara Borowicz – Projekt Life i Elżbieta Trusiewicz – Hiku body and soul.

Zgłoszenie mailowe prześlij na: kontakt@hikubodyandsoul.com fundacjalifeandart@gmail.com

Masz pytania, pisz lub dzwoń na: 795 634 154, 501 723 969

Data: 7.09.2019

Czas trwania: 3,5 godziny (10:00 – 13:30)

Miejsce: CiD Holistyczne Centrum Zdrowia i Relaksu – Ciało i Dusza, Ptasia 20, Kraków

Inwestycja: 120 zł

Co zabrać ze sobą: wygodne ubranie umożliwiające ruch

W programie:

  • Wprowadzenia do hawajskiej filozofii Huny, pierwszej zasady – IKE “Świat jest taki jaki myślisz, że jest”
  • Praca własna połączona z ćwiczeniami w grupie (karty Point of You, Nowe ustawienie wg metody Berta Hellingera)
  • Przerwa kawowo-ciasteczkowa
  • W drugiej części warsztatów zaskoczymy nasze ciała i rozruszamy ogień w biodrach tańcząc hawajską Fregatę. Popracujemy z oddechem, rozluźnimy napięcia. Nowe informacje i wglądy często układają się same kiedy nasze ciała pracują a umysł odpoczywa.
  • Zakończymy całą sesję wizualizacją połączoną z medytacją.

Kto prowadzi:

Elżbieta Trusiewicz – projektantka, masażystka/założycielka Hiku body and soul oraz certyfikowany facylitator Nowych Ustawień wg metody Berta Hellingera, ISM. Uczestniczka warsztatów z obszarów Biologii Totalnej, hawajskiej pracy z ciałem – Kino Mana, Ajurwedy, Bioenergetyki Lowena.

https://www.facebook.com/masaz.ruch.medytacja/

https://www.instagram.com/hiku.bodyandsoul/

Barbara Borowicz – certyfikowana trenerka metody Tippinga, coach, Music Performance Coach, praktyk TSR i Points of You, doktor sztuki muzycznej. Ukończyła certyfikowany Kurs Trenerski metody Tippinga (zwanej Radykalnym Wybaczaniem) autoryzowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc., kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Happiness Life Coach, Points of You. Barbara Borowicz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a od 2018 roku jest Prezeską Fundacji Life and Art


26 lipca 2019, Kraków

 

ZAGRAJ W SATORI

Gra SATORI ideowo połączona jest z metodą Tippinga, zwaną także w Polsce Radykalnym Wybaczaniem. Jej twórcą jest Colin C. Tipping, znany i nagradzany na całym świecie autor prac z dziedziny terapii, założyciel i dyrektor Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc. Zazwyczaj doświadczając niepowodzeń w życiu stawiamy się w roli ofiary, odczuwając smutek, złość, gniew czy rozczarowanie. Poczucie krzywdy zakłóca naszą harmonię w życiu, nasze szczęście, a także może stanowić przyczynę wielu poważnych chorób. Ważne jest więc by wyrazić swoje emocje, pozbyć się poczucia winy, wstydu i uwolnić się od syndromu ofiary. Pomocna w tym jest metoda Tippinga – Radykalne wybaczanie, która skutecznie pomaga opuścić dawny schemat postrzegania sytuacji i daje możliwość wewnętrznego rozwoju.

Gra SATORI pozwala na łagodne przejście pięciu etapów Radykalnego Wybaczania, jak opowiedzenie historii, odczucie uczuć, porzucenie dawnej interpretacji, przyjęcie nowej perspektywy i zastosowanie procesu zmian. Daje możliwość przepracowania pojawiających się w naszej historii przekonań i uwolnienia od blokad emocjonalnych, które skutecznie utrudniają bycie szczęśliwym i radosnym w życiu. Choć gra wygląda niepozornie, przynosi uczestnikom ulgę i wpływa na pozytywne postrzeganie przyszłości. Nie bez powodu Satori w języku japońskim znaczy oświecenie, pełne zrozumienie.

Warsztaty są odpowiednie gdy chcesz:
– przepracować jakąś nieprzyjemną sytuację (sprawy rodzinne, zdrowotne, materialne, zawodowe itp.)
– opuścić rolę ofiary,
– uwolnić się od negatywnych przekonań i blokad emocjonalnych,
– uświadomić sobie istotę różnych zranień,
– lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowanie,
– napełnić się energią i zacząć działać,
– poprawić jakość swojego życia.

Uczestnictwo w warsztatach zakłada Twoją gotowość do pracy nad sobą, w kameralnej grupie (2-5 osób) i bezpiecznej, przyjaznej atmosferze pod okiem certyfikowanego trenera Radykalnego Wybaczania.

Termin: 26.07.2019, rozpoczęcie godzina: 10:00 – 15:00 (Uwaga: Czas trwania warsztatów z grą Satori uzależniony jest od ilości osób i złożoności problemów. W związku z tym warsztaty mogą zakończyć się szybciej.)

Miejsce: Ciało i Dusza – Holistyczne Centrum Zdrowia i Relaksu, ul. Ptasia 20, Kraków

Koszt: 70zł
Maksymalna liczba uczestników: 5

Zapisy: do 25 lipca 2019. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: fundacjalifeandart@gmail.com

Całość kwoty przeznaczona jest na działalność Fundacji Life and Art, a każdy uczestnik otrzyma w prezencie prezent niespodziankę. Wpłatę należy dokonać na konto Fundacji Life and Art: nestBank 04253000082062104094900001 z dopiskiem: imię i nazwisko, cele statutowe

Prowadząca:
Barbara Borowicz – certyfikowana trenerka metody Tippinga, coach, Music Performance Coach, praktyk TSR i Points of You, doktor sztuki muzycznej. Jej celem w pracy z drugą osobą jest wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego. Specjalizuje się w pracy indywidualnej z osobami, które chcą rozwijać swój wewnętrzny potencjał, wzmocnić poczucie własnej wartości, pewności siebie, siły wewnętrznej, a także zwiększyć zadowolenie z życia i poprawić swoje relacji z ludźmi. Pomaga m.in.: w podejmowaniu ważnych decyzji, przełamywaniu własnych barier i ograniczeń oraz wspiera w trakcie procesu zmiany. Współpracuje także z muzykami, towarzysząc im w osiągnięciu celu ścieżki kariery zawodowej i redukcji stresu scenicznego. Opracowała autorskie metody rozwojowe, integrując swoje doświadczenia z pracy na scenie jako muzyk-instrumentalistka. Jest absolwentką kierunku Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, co rozpoczęło jej dynamiczny rozwój w sferze zdrowia psychicznego i technik relaksacyjnych. Ukończyła certyfikowany Kurs Trenerski metody Tippinga (zwanej Radykalnym Wybaczaniem) autoryzowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc., kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Happiness Life Coach, Points of You. Barbara Borowicz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a od 2018 roku jest Prezesem Fundacji Life and Art.

Opinie:
“W grę Satori grałam pierwszy raz. Było to dla mnie niezwykłe doświadczenie. Już sam proces losowania zdarzenia i kontekstu życiowego, z którym mam się zmierzyć, sprawił, że poczułam sens gry. Dalej pozostało mi już zaufać, że wszystko dzieje się dla mnie:) i właśnie z taką myślą poddałam się w pełni całemu procesowi z Satori. Polecam każdemu:)”