Radykalne Wybaczanie – pierwsze kroki… – webinar

Zapraszamy na bezpłatny webinar Radykalne Wybaczanie – pierwsze kroki… który odbywa się w ramach Międzynarodowego Dnia Wybaczania obchodzonego na całym świecie. Patronat pod wydarzeniem objął jedyny w Polsce ośrodek Instytut Metody Tippinga.

Wyczerpały się już Tobie pomysły jak sobie pomóc, nie działają znane Tobie sposoby jak uzyskać spokój, być może trzeba spojrzeć na to z zupełnie innej strony, może jest coś więcej czego często nie dostrzegamy, o czym nie wiemy…

Jeśli powyższe choć w połowie jest prawdziwe, jesteś otwarty by poznawać nowe sposoby ulepszania każdego dnia to zapraszamy na webinar “Radykalne Wybaczanie – pierwsze kroki…”, który poprowadzą dwie doświadczone certyfikowane trenerki Radykalnego Wybaczania Ewa Judkowiak i Barbara Borowicz.

Radykalne Wybaczanie to metoda stworzona przez Colina Tippinga, która pomaga w krótkim czasie przywrócić Ci spokój i radość. Dzięki skutecznym narzędziom możesz uwolnić się od przeszłości, wzorców i przekonań, które powodują blokady i utrudniają Twoje  życie. Filozofia Radykalnego Wybaczania pozwala dostrzec, że to co się dzieje wydarza się nie nam lecz dla nas, dając nam szansę zrozumieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Co możesz zyskać uczestnicząc w webinarze:

  • wiedzę na temat metody Radykalnego Wybaczania, którą będziesz mógł wykorzystywać w codziennym życiu
  • dowiesz się dlaczego jest taka skuteczna
  • doświadczysz na sobie siły jednego z narzędzi Radykalnego Wybaczania
  • a jeśli będziesz czuć niedosyt zawsze będziesz mógł/mogła skontaktować się z  nami na sesji indywidualnej

Kiedy: 19 września 2020 (sobota) godz. 11:00-12:30

Gdzie: online, przy wykorzystaniu platformy zoom

Zapisy do 17 września 2020, wyślij e-mail na adres: fundacjalifeandart@gmail.com z dopiskiem: Międzynarodowy Dzień Wybaczania

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Prowadzące

Ewa Judkowiak  jestem certyfikowaną trenerką metody Colina Tippinga Radykalne Wybaczanie, od lat stosuję metodę na sobie samej, rodzinie i znajomych :), ukończyłam szkolenie Recall Healing/Totalna Biologia na poziomie I-III , posiadam certyfikat trenera Points of You, ukończyłam kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i co najważniejsze żadna z tych metod się nie wyklucza a wręcz się uzupełniają.

Barbara Borowicz – coach, trener, certyfikowana trenerka metody Colina Tippinga Radykalne Wybaczanie, praktyk TSR i Points of You, doktor sztuki muzycznej. Moim celem w pracy z drugą osobą jest wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego, a także uwolnienie wewnętrznego potencjału, wzmocnienie poczucia własnej wartości, pewności siebie, siły wewnętrznej oraz zwiększenie zadowolenia z życia i poprawa relacji z ludźmi. Barbara Borowicz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a od 2018 roku jest Prezesem Fundacji Life and Art.