WARSZTATY Z GRĄ SATORI – 24.10.2021

24 PAŹDZIERNIKA 2021

WARSZTATY Z GRĄ SATORI

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach z grą planszową Satori, która może być przełomem w Twoim życiu. Proces Radykalnego wybaczania może okazać się łatwiejszy niż sądzisz, dzięki tej genialnej i ciekawej grze.
Warsztaty oparte są na założeniach Metody Tippinga zwanej także w Polsce Radykalnym Wybaczaniem. Jej twórcą jest Colin C. Tipping, znany i nagradzany na całym świecie autor prac z dziedziny terapii, założyciel i dyrektor Institute for Radical Forgiveness Therapy and Coaching, Inc.
Zazwyczaj doświadczając niepowodzeń w życiu stawiamy się w roli ofiary, odczuwając smutek, złość, gniew czy rozczarowanie. Poczucie krzywdy zakłóca naszą harmonię w życiu, nasze szczęście, a także może stanowić przyczynę wielu poważnych chorób. Ważne jest więc by wyrazić swoje emocje, pozbyć się poczucia winy, wstydu i uwolnić się od syndromu ofiary. Pomocna w tym jest metoda Tippinga – Radykalne wybaczanie, która skutecznie pomaga opuścić dawny schemat postrzegania sytuacji i daje możliwość wewnętrznego rozwoju.
Gra SATORI ideowo połączona jest z metodą Tippinga. Pozwala na łagodne przejście pięciu etapów Radykalnego Wybaczania, jak opowiedzenie historii, odczucie uczuć, porzucenie dawnej interpretacji, przyjęcie nowej perspektywy i zastosowanie procesu zmian. Daje możliwość przepracowania pojawiających się w naszej historii przekonań i uwolnienia od blokad emocjonalnych, które skutecznie utrudniają bycie szczęśliwym i radosnym w życiu. Choć gra wygląda niepozornie, przynosi uczestnikom ulgę i wpływa na pozytywne postrzeganie przyszłości. Nie bez powodu Satori w języku japońskim znaczy oświecenie, pełne zrozumienie.
Warsztaty są odpowiednie gdy chcesz:
– przepracować jakąś nieprzyjemną sytuację (sprawy rodzinne, zdrowotne, materialne, zawodowe itp.)
– opuścić rolę ofiary,
– uwolnić się od negatywnych przekonań i blokad emocjonalnych,
– uświadomić sobie istotę różnych zranień,
– lepiej zrozumieć siebie i swoje zachowanie,
– napełnić się energią i zacząć działać,
– poprawić jakość swojego życia.
Głównym celem gry jest miłe spędzenie czasu w gronie życzliwych ludzi. Proponujemy więc: wyłączcie komórki, przyjdźcie z otwartością serca i umysłu, a także zaproście do gry wszystkich chętnych. Gra uczy współpracy. Nie ma tu rywalizacji i oceniania (nie dowiecie się, kto jest najlepszy) i co najważniejsze – tutaj nie ma przegranych…
Uczestnictwo w warsztatach zakłada Twoją gotowość do pracy nad sobą, w kameralnej grupie (do 7 osób) i bezpiecznej, przyjaznej atmosferze pod okiem certyfikowanego trenera Radykalnego Wybaczania.
Termin: 24.10.2021, rozpoczęcie godzina: 12:00 – 19:00 (Uwaga: Czas trwania warsztatów z grą Satori uzależniony jest od ilości osób i złożoności problemów. W związku z tym warsztaty mogą zakończyć się szybciej.)
Koszt: 450 zł
nr konta: nestBank 04253000082062104094900001
Miejsce: Moc Kreacji – Krakowskie Centrum Rozwoju w Krakowie, ul. Gen. Karcza 11
Liczba uczestników: maksymalnie 7 osób (warsztaty zostaną uruchomione przy min. 5 uczestnikach)
Zapisy: do 20 października 2021 lub wyczerpania limitu miejsc. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: fundacjalifeandart@gmail.com z dopiskiem SATORI 24.10.2021
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nie zebrania się wymaganej minimalnej ilości osób. W takim przypadku wpłaty będą zwracane w 100%.
Organizatorzy zapewniają 1 ciepły posiłek, przekąski i napoje.
Opinie:
“W grę Satori grałam pierwszy raz. Było to dla mnie niezwykłe doświadczenie. Już sam proces losowania zdarzenia i kontekstu życiowego, z którym mam się zmierzyć, sprawił, że poczułam sens gry. Dalej pozostało mi już zaufać, że wszystko dzieje się dla mnie:) i właśnie z taką myślą poddałam się w pełni całemu procesowi z Satori. Polecam każdemu:)”
Prowadząca:
dr Barbara Borowicz – coach, trener rozwoju osobistego i zawodowego, certyfikowana trenerka metody Tippinga, Music Performance Coach, praktyk TSR i Points of You, doktor sztuki muzycznej. Jej celem w pracy z drugą osobą jest wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego. Specjalizuje się w pracy indywidualnej z osobami, które chcą rozwijać swój wewnętrzny potencjał, wzmocnić poczucie własnej wartości, pewności siebie, siły wewnętrznej, a także zwiększyć zadowolenie z życia i poprawić swoje relacji z ludźmi. Pomaga m.in.: w podejmowaniu ważnych decyzji, przełamywaniu własnych barier i ograniczeń oraz wspiera w trakcie procesu zmiany. Współpracuje także z muzykami, towarzysząc im w osiągnięciu celu ścieżki kariery zawodowej i redukcji stresu scenicznego. Opracowała autorskie metody rozwojowe, integrując swoje doświadczenia z pracy na scenie jako muzyk-instrumentalistka. Jest absolwentką kierunku Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, co rozpoczęło jej dynamiczny rozwój w sferze zdrowia psychicznego i technik relaksacyjnych. Ukończyła certyfikowany Kurs Trenerski metody Tippinga (zwanej Radykalnym Wybaczaniem) autoryzowany przez The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching Inc., kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Happiness Life Coach, Points of You. Barbara Borowicz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a od 2018 roku jest Prezesem Fundacji Life and Art.